• Bize Ulaşın
  • +90 537 852 08 72
  • el.oflaz@gmail.com
  • Instagram

Referanslar

REFERANSLAR

KURUMSAL REFERANSLAR

Bunların arasında Marsh,Nike ,Estee lauder, Bloom By Gezi, Bilgi Üniversitesi Gastronomi Bölümü, William & Sonoma NYC, Kıbrıs Rocks Hotel & Casino, SIEC Binicilik Kulübü, The LifeCo Well-Being Detox Center, Sosa Restaurant Gıda Sanayı, Grey Ajans ve Grohe ve Mövenpick Hotel İstanbul gibi birçok marka yer almaktadır.


DETOX KAMP REFERANSLARI:


Detox programına severek gittim. Önce tereddüt etmiştim. Sonra karar verdim. Öğrendiğim çok şeyler oldu. Teşekkür ediyorum. Bunların dışında tüm yemekleri çok sevdim ve kendimde uygulayacağım. Özellikle nefes çok iyi geldi. Her şey için çok teşekkürler. Sizinle tanışmak çok güzeldi.

Nilüfer Özlem FERAH

 

Detox’u ilk defa yaptım. Raw mutfağını hiç bilmiyordum. Edindiğim bilgiler sayesinde eksik yanlarımın neler olduğunu biraz olsun anladığımı sanıyorum. %100 uygulayamasam da daha dikkatli olup gün içinde %50 sini uygulamaya çalışacağım. Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler. Programdan mutlu olarak ayrıldığımı bilmenizi isterim. Sizleri tanıdığımıza memnun oldum. Bilgilerimi daha da geliştirmek isterim Detoks programı süresince en favori olarak tabule, waldore ve cheese cake seçiyorum.

Saygılar,

İlknur YENİGÜN

 

Benim için çok yeni olan bir sistemi tanıma fırsatı yakaladığım için çok mutluyum. Bu Raw food programı benim için iyi bir başlangıç oldu. Programınızdan memnun kaldım. Teşekkürler.

Hatice YILMAZ

 

BİREYSEL REFERANSLAR

Elçin hanımla ilgili dört haftalık tecrübemde gördüğüm; Başlangıçta Elçin hanıma geldiğimde onunla konuştuğumda, geceleri çok yediğimi, uyku uyuyamadığımı söyledim. Bana öyle bir sağlıklı beslenme verdi ki, 4 haftanın sonunda hem kilo verdim.(5 kiloya yakın) Hem uyuyorum, yürüyorum. Sağlıklıyım. Çok teşekkür ediyorum.

Şule ERBİŞ

 

Kilolarım sağlığıma zarar vermeye başlamadan onlardan kurtulmak istedim. Elçin hanımın önerileri ile kilo vermeye başladım. Diyetimin en güzel yönü aç kalmadan daima tok hissederek gezmek. Kilolarımı verdikçe kendimi daha rahat ve hafif hissetmeye başladım. Hareketlerim daha kolaylaştı. Bir ay üç günlük bir süreçte 8 kg verdim ve bu yolda devam ediyorum.

Elif DERMANBen çok iştahlı yemek yemeyi çok seven ve genelde de sağlıksız olarak tanımlanan yiyecekleri seven bir insandım. Pizza, mantı, sucuk, peynirler olmadan yaşayamam diye düşünüyordum. Stresli bir işimde olduğundan geç vakitlerde yemek yeme alışkanlığım vardı. Ve bu yaz hayatımın en yüksek kilosuna ulaştım. Sonunda karar verdim. Ben bu kiloları vermeliyim diye. Elçin hanımla tanıştım. Sağlıklı yaşamı hayatıma çektim. Bu arada en önemlisi karaciğer enzimlerim çok yükselmişti. 15 gün içinde beslenme değişikliği ile 72-82 olan ALT-AST karaciğer enzimlerim ki 30 cm altında olması lazım.19’lara geriledi. Ekmek hayatımdan çıktı. 3 hafta sonra 1 gün tost yedim ve çok rahatsız oldum. Açlık hissetmiyorum. Sebzelerle barıştım. Zevkle yiyorum. Spora başladım. Kendimi zinde ve mutlu hissediyorum. 1 ayda 4 kilodan fazlası gitti. Beklediğimden çok fazla. Teşekkür ediyorum.

Aysun YAKTAR Ben 70 yaşında 72 kilolu bir bayandım. Elçin hanım bana 63 kiloya inmem gerektiğini söylediğinde, imkânsız o kadar kilo vereceğimi zannetmiyorum, demiştim. Fakat Elçin hanımın öncülüğünde 2 ay içinde 63-64 kiloya düşebildim. Bu zaman süresinde hiç açlık hissetmedim, canım hiç tatlı yemek istemedi. O duruma geldim ki 1 fazla yemeden kendimi zinde tutuyorum. Bu durumumdan çok memnunum, bunu her zaman korumaya çalışacağım. Kilo vermemde destek olduğu için Elçin hanıma çok teşekkür ederim.

Prof. Dr. Belgin MAZLUMOĞLU